4 You pokój

4 You pokój
4 You pokój
4 You pokój
4 You pokój

Kolekcja 4 You oferowana jest w dwóch wybarwieniach podstawowych, białym i czarnym z wstawkami w kolorze dębowym. Dostępne są również skrzynki w 7 kolorach, które urozmaicają kolekcję.
Szeroka gama funkcjonalnych brył umożliwia urządzenie praktycznie każdego pomieszczenia: biura, sypialni, salonu, jadalni, pokoju młodzieżowego i dziecięcego.

› Zobacz elementy kolekcji na stronie producenta

Producent: VOX
Kolekcja: 4 You
Kod produktu: VOX0001

Wygodne w ciągu dnia i podczas nocy, przytulne gdy jesteś sam i gościnne, gdy znajomi wpadną z wizytą. Meble 4 You pozwolą Ci zaaranżować wszystkie najważnejsze domowe pomieszczenia. Sypialnię, pokój dzienny, jadalnię oraz pokój dla Twojego dziecka.
Liczne funkcjonalności 4 You sprawiają, że kolekcja świetnie sprawdza się w różnych przestrzeniach.
Wielofunkcyjne łóżko może być miejscem odpoczynku albo komfortową strefą pracy. Nad ostatecznym kształtem łóżka 4 You pracowało ponad dwieście osób, w tym psycholodzy i etnografowie. Jednak, jak podkreślają projektanci Joanna Leciejewska i Piotr Kuchciński, kluczowy w procesie tworzenia był udział samych użytkowników i ich oczekiwania co do funkcjonalności tego mebla. Cała kolekcja 4 You powstała w oparciu o ten sposób myślenia.
Domowa biblioteka na wyciągnięcie ręki. Wystarczy połączyć regał z zagłówkiem i gotowe.
Toaletkę możesz oprzeć o niską komodę lub regał dwustronny. Wysokość blatu jest odpowiednia również dla miejsca do pracy, a funkcjonalna półka z boku sprawia, że zyskujesz klasyczne biurko. Na blacie ustawisz lustro lub podwiesisz mobilny przybornik - dwa dodatki zaprojektowane specjalnie z myślą o tym meblu.

Pozostałe w tej kategorii

Cortina
Nowość
Witryna ART-VISION
Wyprzedaż

Witryna ART-VISION

2.920,00 zł / 1.850,00  zł
Brolo
Nowość
Komoda PIK
Wyprzedaż

Komoda PIK

3.411,00 zł / 2.899,00  zł
Kada
Nowość
Barek PIK
Wyprzedaż

Barek PIK

3.370,00 zł / 2.790,00  zł
Avignon
Nowość
Zestaw Prato
Wyprzedaż

Zestaw Prato

5.814,00 zł / 4.940,00  zł

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Mebel Styl

Design by Graff.pl