4 You pokój

4 You pokój
4 You pokój
4 You pokój
4 You pokój

Kolekcja 4 You oferowana jest w dwóch wybarwieniach podstawowych, białym i czarnym z wstawkami w kolorze dębowym. Dostępne są również skrzynki w 7 kolorach, które urozmaicają kolekcję.
Szeroka gama funkcjonalnych brył umożliwia urządzenie praktycznie każdego pomieszczenia: biura, sypialni, salonu, jadalni, pokoju młodzieżowego i dziecięcego.

› Zobacz elementy kolekcji na stronie producenta

Producent: VOX
Kolekcja: 4 You
Kod produktu: VOX0001

Wygodne w ciągu dnia i podczas nocy, przytulne gdy jesteś sam i gościnne, gdy znajomi wpadną z wizytą. Meble 4 You pozwolą Ci zaaranżować wszystkie najważnejsze domowe pomieszczenia. Sypialnię, pokój dzienny, jadalnię oraz pokój dla Twojego dziecka.
Liczne funkcjonalności 4 You sprawiają, że kolekcja świetnie sprawdza się w różnych przestrzeniach.
Wielofunkcyjne łóżko może być miejscem odpoczynku albo komfortową strefą pracy. Nad ostatecznym kształtem łóżka 4 You pracowało ponad dwieście osób, w tym psycholodzy i etnografowie. Jednak, jak podkreślają projektanci Joanna Leciejewska i Piotr Kuchciński, kluczowy w procesie tworzenia był udział samych użytkowników i ich oczekiwania co do funkcjonalności tego mebla. Cała kolekcja 4 You powstała w oparciu o ten sposób myślenia.
Domowa biblioteka na wyciągnięcie ręki. Wystarczy połączyć regał z zagłówkiem i gotowe.
Toaletkę możesz oprzeć o niską komodę lub regał dwustronny. Wysokość blatu jest odpowiednia również dla miejsca do pracy, a funkcjonalna półka z boku sprawia, że zyskujesz klasyczne biurko. Na blacie ustawisz lustro lub podwiesisz mobilny przybornik - dwa dodatki zaprojektowane specjalnie z myślą o tym meblu.

Pozostałe w tej kategorii

Witryna Neptun
Wyprzedaż

Witryna Neptun

2.311,00 zł / 1.960,00  zł
Haren
Nowość
Brolo
Nowość
Ławostół III K pneumatyczny
Wyprzedaż

Ławostół III K pneumatyczny

2.001,00 zł / 1.499,00  zł
Bellis
Nowość
Zestaw Evaro
Wyprzedaż

Zestaw Evaro

5.452,00 zł / 3.999,00  zł
Barek Florencja
Wyprzedaż

Barek Florencja

3.501,00 zł / 2.975,00  zł
Komoda Neptun
Wyprzedaż

Komoda Neptun

3.027,00 zł / 2.550,00  zł

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Mebel Styl

Design by Graff.pl