tr?id=2191243471044411&ev=PageView&noscript=1

Byron sypialnia

Byron sypialnia
Byron sypialnia
Byron sypialnia

Kolekcja Byron wyróżnia się zaoblonymi krawędziami i oryginalnymi uchwytami, dzięki temu doskonale podkreśli nowoczesne aranżacje. Ten nowoczesny system ma do zaoferowania wszystko, co będzie Ci potrzebne w urządzaniu każdego domowego wnętrza.

› Zobacz elementy kolekcji na stronie producenta

Producent: Black Red White
Kolekcja: Byron
Kod produktu: BRW0018

Witaj w krainie błogości. Wśród beżów, bieli i pasteli cała rodzina czuje się dobrze. Jest miejsce na wspólne szaleństwa w niedzielny poranek - to, że mały intruz zawita, masz przecież jak w banku. Jest atmosfera do relaksu w czasie poobiedniej drzemki i spokój, którego potrzebujesz, by wyciszyć się przed nocą.
Kolekcja Byron wyróżnia się zaoblonymi krawędziami i oryginalnymi uchwytami, dzięki temu doskonale podkreśli nowoczesne aranżacje. Połączenie kolorystyczne korpusu w wybarwieniu dąb San Remo jasny z frontami w kolorze biały wysoki połysk stanowi bazę dla kolorowych dodatków. Stylową ozdobą są elementy z czarnego szkła hartowanego w kształcie elipsy, które pełnią rolę uchwytów. Wygodne użytkowanie mebla zapewnia system cichego i równomiernego domykania frontów.

Pozostałe w tej kategorii

Łóżko Marion
Wyprzedaż

Łóżko Marion

2.998,00 zł / 1.999,00  zł

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Mebel Styl

Design by Graff.pl