tr?id=2191243471044411&ev=PageView&noscript=1

Nadir szafy

Nadir szafy
Nadir szafy
Nadir szafy
Nadir szafy
Nadir szafy
Nadir szafy

Nadir to kolekcja szaf z drzwiami przesuwnymi. Dostępne są różne szerokości i wysokości, a kilka wersji kolorystycznych i opcja dowolnej konfiguracji, otwiera wiele możliwości dopasowania szafy do wnętrza.

› Zobacz elementy kolekcji na stronie producenta

Producent: Black Red White
Kolekcja: Nadir
Kod produktu: BRW0006

Szafa Nadir z drzwiami przesuwnymi to idealne miejsce na przechowywanie ubrań. Do wykorzystania masz półki, drążki na wieszaki i dużo przestrzeni do indywidualnej aranżacji.
Podstawowe cechy szaf Nadir:
- Szerokość szaf możesz dowolnie dobierać i ustalać co 10 cm wybierając spośród przedziału od 150 cm do 260 cm. Wraz z rozbudową szerokości szafy możesz poszerzyć jej pojemność, gwarantując nowe możliwości.
- Korpus szafy dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: dąb sonoma, biały i dąb san remo jasny.
- Przygotowaliśmy 7 wersji frontów: dąb sonoma, dąb sonoma/lustro/dąb sonoma, dąb sonoma/biały połysk/dąb sonoma, dąb sonoma/czarny brąz/ dąb sonoma, biały, biały/lustro/biały i dąb san remo jasny/lustro/dąb san remo jasny.
- Wśród elementów do indywidualnej konfiguracji znajdziesz komplet 3 półek i kontenerek z szufladami. Aby przestrzeń szafy uczynić jeszcze bardziej funkcjonalną wyposaż ją w organizer, kosz na bieliznę, kosz na buty, podświetlane drążki oraz wieszak na spodnie i krawaty.
- .

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Mebel Styl

Design by Graff.pl