tr?id=2191243471044411&ev=PageView&noscript=1

MACEDONIA

MACEDONIA
MACEDONIA

Wysokość: ok. 7 cm
Liczba listewek: 28
Odstępy między listewkami: ok. 3 cm

› Zobacz produkt na stronie producenta

Producent: Fabryka Materacy Janpol
Kolekcja: MACEDONIA
Kod produktu: JANPOL0015

Stelaż Macedonia

To wysokiej jakości stelaż o giętkich brzozowych listewkach, który w wygodny i prosty sposób możesz dostosować do swoich potrzeb.

Aż 28 gęsto ułożonych listewek sprawia, że stelaż idealnie współgra z nawet najbardziej elastycznymi materacami. Regulowana twardość w odcinku lędźwiowym pozwala na optymalne dostosowanie podłoża do Twoich potrzeb. A to dopiero początek, bo za pomocą kilku kliknięć pilota możesz sprawić, by stelaż uniósł Twoje zmęczone nogi lub pomógł w komfortowym czytaniu książki podnosząc Twoją głowę i barki. Elektrycznie regulowany zagłówek i podnóżek pozwalają na wybór aż pięciu różnych płaszczyzn ułożenia ciała. W każdej z nich Twój kręgosłup będzie precyzyjnie podparty.

Macedonia to doskonała opcja również dla osób przewlekle chorych, które są zmuszone do spędzania wielu godzin w łóżku.

Uwagi:

Bezpieczne i prawidłowe korzystanie ze stelaża Macedonia jest uwarunkowane jego podparciem w co najmniej trzech punktach (góra, środek, dół).
Model ten ma nośność do 110 kg.
Macedonia nadaje się do użytkowania z materacami elastycznymi, które nie są utwardzane kokosem lub przekładkami tapicerskimi. Im bardziej elastyczny materac, tym lepiej dostosuje się do niego stelaż.
Silnik zapewniający elektryczną regulację jest zamontowany od spodu stelaża i wystaje ok. 14 cm poza jego ramę.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Mebel Styl

Design by Graff.pl