tr?id=2191243471044411&ev=PageView&noscript=1

Young Yousers

Young Yousers
Young Yousers
Young Yousers
Young Yousers

Meble Young Users rosną wraz ze swoim użytkownikiem. Kimkolwiek jesteś i w jakimkolwiek jesteś wieku, YU dopasowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb. Funkcjonalne bryły w kolorach czerni i bieli, uzupełnia szeroka gama dodatków, które sprawią, że Twoje meble będą wyjątkowe.

› Zobacz elementy kolekcji na stronie producenta

Producent: VOX
Kolekcja: Young Yousers
Kod produktu: VOX0021

Proste w formie meble Young Users wykonane są z nowoczesnej płyty laminowanej, odpornej na uszkodzenia i łatwej w utrzymaniu w czystości. Nakładki z blachy na fronty mebli wymienisz w mgnieniu oka. Twoje dziecko równie szybko nałoży na nie magnesy, plakaty, gry i szkolne ściągi. Suchościeralnymi pisakami podpisze swoje szafki i własne wnętrze gotowe.
Young Yousers to meble do zadań specjalnych. Nie musisz ich nieustannie wymieniać, tylko dlatego, że zmianie uległy potrzeby Twojego dziecka. Teraz możesz łatwo i szybko dostosować meble do aktualnych zainteresowań malucha. Dodatki i nakładki na fronty pozwalają szybko zmieniać wygląd całego pokoju.
Wyróżnienie prestiżowym znakiem TOP DESIGN AWARD stanowi potwierdzenie wybitnej jakości wzorniczej produktu. Oceny zgłoszonych produktów dokonuje niezależne Jury, złożone z międzynarodowych specjalistów w dziedzinie designu. Celem konkursu jest promocja doskonałego wzornictwa na europejskim poziomie.

Pozostałe w tej kategorii

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Mebel Styl

Design by Graff.pl