tr?id=2191243471044411&ev=PageView&noscript=1

Meble Wójcik

Wojcik%20B

Doświadczenie od 1986 roku
Pierwszy zakład produkcyjny został założony przez stolarza Leszka Wójcika w 1986r. Od tego czasu firma pozostaje w rękach rodziny Wójcik, a w jej skład wchodzą 3 nowoczesne fabryki zlokalizowane w Elblągu, które specjalizują się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu. Meble Wójcik w każdym miesiącu trafiają na ponad 20 rynków, głównie europejskich, takich jak Polska, Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Białoruś, Ukraina i wiele innych.

Powierzchnia produkcyjno - magazynowa 77 tys. m2
Na tę powierzchnię składa się nowoczesny park maszynowy renomowanych producentów (HOMAG, SCM) oraz magazyn wysokiego składowania wyposażony w zaawansowany system informatyczny WMS. Dzięki temu ofertę mebli Wójcik charakteryzuje wysoki poziom jakości produkcji oraz obsługi logistycznej. Każdego miesiąca do produkcji mebli zużywane jest ponad 11 tys. m3 płyty, a z linii produkcyjnych tygodniowo zjeżdża ponad 50 tys. sztuk mebli.
 
Prawie 1500 wykwalifikowanych pracowników
Pracownicy to doświadczony zespół ponad 1400 osób, którzy pracują nad kompleksową obsługą zamówień Klientów. Dzięki rozwiniętemu programowi szkoleń oraz praktyk zawodowych firma Wójcik plasuje się w czołówce najpopularniejszych pracodawców w regionie.

strona producenta: www.meblewojcik.com.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Mebel Styl

Design by Graff.pl