tr?id=2191243471044411&ev=PageView&noscript=1

Meblik

Meblik%20B

Polska firma z wartościami
Zaczęło się od dwójki przyjaciół w 2006r, którzy z pasją stworzyli innowacyjne rozwiązanie w świecie mebli. Wszystko po to, aby nadać szafom, komodom i łóżkom niepowtarzalnego charakteru, który rozweseli dziecięce pokoje. Dzisiaj Meblik zatrudnia prawie 300 pracowników w całym kraju i zdobywa kolejne rynki na świecie.
Produkty firmy Meblik cechują: zaokrąglone krawędzie mebli, lakiery wodne renomowanej firmy Sherwin Williams, utwardzone światłem UV fronty,, okucia wyposażone w system cichego domykania marki BLUM objęte dożywotnią gwarancją, paski do zamocowania do ściany.
Każdy mebel zaprojektowany jest tak, aby był bezpieczny! Firmę Meblik założyli rodzice małych dzieci, którzy na pierwszym miejscu stawiali ich bezpieczeństwo. Dzięki temu każdy mebel jest wykonany z ogromną starannością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Wnętrze pokoju rosnącego dziecka powinno być mu przyjazne w 100%! Wszystkie meble zostały przebadane pod względem bezpieczeństwa i odpowiadają rygorystycznym normom stawianym przez Unię Europejską produktom dla dzieci. Dodatkowo większość mebli posiada certyfikaty bezpieczeństwa TÜV Rheinland Polska. Co więcej firma Meblik otrzymała do stosowania zastrzeżony znak zgodności MONITORING + TEST, który oznacza pozytywne przejście audytu produkcji oraz gwarancję do zachowania powtarzalności procesu produkowanych wyrobów i stabilności procesu produkcyjnego, a nie tylko potwierdzenie zgodności na przebadany jednorazowo wzór.

strona producenta: www.meblik.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Mebel Styl

Design by Graff.pl